MIŠKOVEŽIO VAIRUOTOJAS

  • Vilnius
  • 3305 - 4958 (bruto)
  • Timbex, UAB
  • Pilna darbo diena
  • Iki 15.10
  • prieš 1 metus

UAB „Timbex“ – Lietuviškos miškininkystės kompanija kviečia prisijungti prie komandos !

Darbo pobūdis:

  • Darbas miškovežiu su hidromanipuliatoriumi
  • Medienos pervežimas iš miško sandėlio pas pirkėją visoje Lietuvoje
  • Darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio

Reikalavimai:

  • Būtina vairuotojo CE kategorija ir parirtis vairuojant šias transporto priemones
  • Būtinas hidromanipuliatoriaus pažymėjimas, patirtis nebūtina galime apmokyti.

Mes Jums siūlome:

  • Nuolatinį darbą
  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Darbo užmokestį nuo 2000-3000 Eur į rankas
ID: 6322ae2e6df71 447