Lituotojas

  • Vievis
  • 1000 - 2000 (bruto)
  • Refra UAB
  • Pilna darbo diena
  • Iki 08.11
  • prieš 2 metus
1994 metais veiklą pradėjusi įmonė Refra šiandien yra gerai žinoma šaldymo įrangos gamintoja Europoje. Išsiskirianti itin kompleksiška ir unikalia šaldymo produktų pasiūla, įmonė gali sukurti ir pagaminti nestandartinius produktus, pilnai pritaikytus ir sukomplektuotus pagal klientų norus. Mūsų specializacija – iššūkiai projektuojant, gaminant ir pristatant vienetinę industrinio ir komercinio šaldymo įrangą.

Atsakomybės:

  • Darbo pobūdis: Įmonės gaminamų gaminių (vamzdžių) litavimas, vario litavimas.

Iš jūsų tikimės:

  • Reikalavimai: Litavimo technologijos proceso išmanymas; Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas, savarankiškumas; Panašaus darbo patirtis. Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija;

Mes siūlome:

  • Mes jums siūlome Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve; Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus; Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti. Konkurencingą atlyginimą;
Be patirties apmokome - svarbiausia noras dirbti.
ID: 6139d300d4604 28