Baldininkas

  • Telšiai
  • 800 - 1500 (bruto)
  • AG BALDAI, UAB
  • Pilna darbo diena
  • Iki 22.09
  • prieš 2 metus

UAB „ AG Baldai“    -  įmonė gamina korpusinius baldus pagal individualius užsakymus.

Šiuo metu mūsų komandai reikia pastiprinimo ir ieškome baldininkų !

Darbo pobūdis:

Specialistas būtų atsakingas už baldų gamybą ir montavimą.

Reikalavimai:

  • Gebėti dirbti su įrankiais ir staklėmis, skirtomis baldų gamybai
  • Mokėti skaityti brėžinius
  • Būti atsakingam ir kruopščiam
  • Patirtis gaminant baldus būtų privalumas

Mes Jums siūlome:

  • Nedidelį ir draugišką kolektyvą
  • Nuolatos augantį atlyginimą

Kontaktinė informacija: 861295338

Darbo vieta: Telšių raj. Degaičių k.

Darbo pradžia: 8:00 val.

Atlyginimas :  800-1500 € prieš mokesčius

    • Artūras Gudas
    • +370 612 95338
  • Degaičių g. 14D, Degaičių k., LT-88103 Telšių r.
  • 301736549
ID: 6123a5a6a23e9 237