7298 great job offers from 4 sources Looking for employees? Publish job ad

TEKINTOJAS

  • Vilnius
  • 1400 - 1400 (bruto)
  • Domingos prekyba, UAB
  • Full time work
  • Deadline 30.07
  • 2 years ago
The vacancy has expired and is archived.

UAB Domingos prekyba - nuo 1998 metų sėkmingai dirbanti pramonės komponentų tiekimo bei technikos pardavimo ir priežiūros įmonė plečia veiklą ir šiuo metu darbui Vilniuje ieško TEKINTOJO.

Darbo pobūdis:

įvairių detalių tekinimas pneumatiniams ir hidrauliniams cilindrams;

aliuminio profilių pjaustymas ir apdirbimas;

cilindrų surinkimas.

Reikalavimai:

  • tekintojo darbo patirtis - privalumas, be patirties - apmokome;
  • atsakingumas, kruopštumas.

Mes siūlome:

atlygį bruto nuo 1.400 EUR;

darbą draugiškame augančiame kolektyve;

galimybę tobulėti, mokytis ir augti profesinėje srityje.

Siųskite gyvenimo aprašymą su prierašu „TEKINTOJAS“

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

    • Giedrius Morkūnas
    • +370 686 61770
  • Savanorių pr. 187-310,Vilnius
  • 124362368
ID: 60dc4dfe4b5d1 167