7988 great job offers from 4 sources Looking for employees? Publish job ad

Kauno regiono mechanikas

  • Kaunas
  • 1752 - 2279.24 (bruto)
  • Rentvėjus, UAB
  • Full time work
  • Deadline 02.02
  • 2 years ago
The vacancy has expired and is archived.

Nauji metai ir puiki galimybė prisijungti  prie augančios bei naujoves klientams siūlančios statybinės technikos nuomos kompanijos Rentway. Jei esi asmenybė, kuri manai galinti daugiau – susisiek su MUMIS!

Darbo pobūdis:

  • Techninių aptarnavimų atlikimas pagal planą;
  • Statybinės technikos priežiūra;
  • Gedimų diagnozavimas ir šalinimas.

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis technikos remonto srityje;
  • Savarankiškas, bendraujantis, atsakingas;
  • Pozityvumas – privaloma 😊;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kat. (E kat. pažymėjimas būtų privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • Stabilų atlygį ir visas darbui reikalingas priemones bei socialines garantijas;
  • Tobulėjimo galimybes jauname charizmatiškame kolektyve;
  • Vidinius ir išorinius mokymus;
  • Draugišką darbo aplinką;
  • Įmonės automobilį pavestoms užduotims atlikti;
  • Stabilų atlygį 1100-1400 atskaičius mokesčius bei darbui reikalingas priemones.

Pasiteiravimui: Tel. 8-682-07731, Virginijus.

    • Donatas Staškas
    • +370 611 19671
  • Elektrinės g. 8, Vilniaus, LT-03150, Lietuva
  • 304740531
ID: 61d2f71ceb797 193