7047 great job offers from 4 sources Looking for employees? Publish job ad

AUTOPLOVĖJAS (-A)

  • Vilnius
  • 1300 - 1500 (bruto)
  • UAB KIA AUTO
  • Full time work
  • Deadline 27.12
  • 4 years ago
The vacancy has expired and is archived.

"KIA Motors Corporation"  yra seniausia automobilių gamykla Korėjoje. 13 KIA gamyklų, įsikūrusių 8-je skirtingų šalių, per metus iš viso pagaminama daugiau nei 2,1 milijoną automobilių, kurie vėliau parduodami per daugiau nei 172 įvairių šalių apimantį atstovų tinklą.

Šiuo metu mūsų komanda Vilniuje ieško naujo nario . Prisijunk !

Darbo pobūdis:

  • Automobilių plovimas;
  • Automobilio salono cheminis valymas.

Reikalavimai:

  • Kruopštumas, atidumas detalėms, tvarkingumas;
  • Domėjimasis automobilių techniniais parametrais;
  • Puikūs organizaciniai ir planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir prisiimti atsakomybę už darbo rezultatus;
  • Vairavimo patirtis ir B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • Patrauklias darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą skatinimo sistemą;
  • Karjeros galimybes su sparčiausiai augančiu automobilių gamintoju.
    • KiaVilnius
    • +370 5 2125123
  • Perkūnkiemio g. 2, Vilnius
  • 111665269
ID: 5dde5db56a7c7 254