7827 отличных предложений работы от 4 источников Ищите сотрудников? Опубликовать вакансию

Bendrosios praktikos slaugytoja/-as

  • Алитус
  • 1392 - 1752 (bruto)
  • UAB Medicina practica laboratorija
  • Полный рабочий день
  • Срок 11.02
  • 2 года назад

UAB Medicina practica visiškai naujai atsidarančioje laboratorijoje Alytuje ieško 1 etatui Slaugytojos/-o puikiai mokančios/-o imti kraują.

 Darbo pobūdis:

  • pacientų sutikimas;
  • kraujo paėmimas (kapiliarinis ir iš venos);
  • darbas su kasa.

Darbo laikas:

  • darbo dienomis 8:00-16:06.

Darbo vieta:

Vilties g.

 Reikalavimai:

  • Turėti bendrosios praktikos slaugytojo/-os, akušerės ar biomedicinos technologo/-ės kvalifikaciją;
  • Turėti licenciją.

Lauksime jūsų CV.   Su atrinktais kandidatais susisieksime.

    • Aistė
    • +370 640 66539
  • Alytus, Vilties g
  • 300887021
ID: 61f2d3dabf438 101