8189 great job offers from 4 sources Looking for employees? Publish job ad

VALYMO PASLAUGŲ DARBUOTOJAI

  • Vilnius
  • 874 - 874 (bruto)
  • Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas
  • Full time work
  • Deadline 02.05
  • 3 years ago
The vacancy has expired and is archived.

Darbo pobūdis:

  • Įstaigos patalpų tvarkymas ir valymas;
  • Kiti pagalbiniai darbai;
  • 40-ies darbo valandų savaitė.

Reikalavimai:

  • Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas ir (ar ) įgyta profesinė kvalifikacija;
  • Darbštumas;
  • Patikimumas ir atsakomybė;
  • Organizuotumas.

Mes Jums siūlome:

  • Pastovią darbo vietą;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Modernias darbo priemones ir mokymus;
  • Paslaugų ir draugišką kolektyvą.

Ieškome darbuotojų Vilniuje (Pilaitės pr. 19) ir Klaipėdoje (Naujojo sodo g. 3).

Atlyginimas (į rankas): nuo 600 eurų.

Kandidatuodami ir siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs pateikiate Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentui savo asmens duomenis ir sutinkate dėl Jūsų pateiktų asmens duomenų tvarkymo. Informuojame, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik kandidatų į laisvas darbo vietas atrankos tikslais bei saugomi iki 12 mėnesių. Atrankos procesui pasibaigus, Jūsų asmens duomenys bus sunaikinti.

  • Pilaitės pr. 19,Vilnius
  • 188675233
ID: 606d9e7f978eb 304