19460 great job offers from 6 sources Looking for employees? Publish job ad

ŠALTKALVIS-MECHANIKAS (VILKIKŲ)

  • Mažeikiai
  • 1071 - 1789 (bruto)
  • UAB ISMA
  • Full time work
  • Deadline 06.11
  • 3 years ago
The vacancy has expired and is archived.

UAB „ISMA“ savo veiklą pradėjo 1995 metais. Pagrindinė įmonės veikla – tarptautinis krovinių pervežimas sausumos keliais Lietuvoje ir Europoje. Nuo 1996 metų UAB „ISMA“ tapo Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos nare.
Siekiant geriausios klientų aptarnavimo kokybės rezultatų administracijos darbuotojai nuolat kelia kvalifikaciją VĮ “LINAVOS“ mokymo centre.

Darbo pobūdis :

  • Vilkikų ir puspriekabių techninis aptarnavimas ir remontas.

Reikalavimai :

  • Min. 1 metų automechaniko patirtis;
  • Sąžiningumas ir darbštumas;
  • C, E kategorijos pažymėjimas (privalumas);
  • Rusų kalbos mokėjimas butu (privalumas).

Mes jums siūlome:

  • Laiku mokamą atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų ir patirties.

Atlyginimas :

700-1100 €/mėn. į rankas

Susidomėjusius kreiptis telefonu  Kreiptis tel.8698 27655.

ID: 5f7db8b30c7d0 190