7434 great job offers from 4 sources Looking for employees? Publish job ad

Profesionalus automobilių poliravimo specialistas (-ė)

  • Vilnius
  • 1049 - 2454 (bruto)
  • Absolutum, UAB
  • Full time work
  • Deadline 15.05
  • 3 years ago
The vacancy has expired and is archived.

Ieškome Detailing meistro!

Darbo pobūdis:

  • Automobilių poliravimas ir visų paviršių dengimas keramikinėmis bei kitomis dangomis
  • Automobilių salonų valymas ir dengimas

Reikalavimai:

  • Darbštumas ir atsakingumas
  • Punktualumas
  • Gebėjimas dirbti komandoje
  • Greitas orientavimasis
  • Geri darbo planavimo įgūdžiai
  • Patirtis detailing srityje!

Mes jums siūlome:

  • Galimybę tobulėti sparčiai augančioje įmonėje
  • Draugišką ir jaunatvišką kolektyvą
  • Erdvę ir naujai įrengtą darbo vietą
  • Visas socialines garantijas
  • Geriausias darbui skirtas priemones ir aprangą
  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Apmokymus, suteikiančius galimybę tapti geriausiu!

Atlyginimas: nuo 700eur atskaičius mokesčius, plius motyvacija priklausomai nuo rezultatų.

ID: 6077eb87af956 207