19184 great job offers from 6 sources Looking for employees? Publish job ad

Pagalbinis sandėlio darbuotojas (-a)

  • Vilnius
  • Salary from 1300 (bruto)
  • UAB Emironas
  • Full time work
  • Deadline 08.02
  • 1 year ago
The vacancy has expired and is archived.

Darbo pobūdis:

  • Prekių priėmimas, išdavimas, sandėliavimas, kiekio ir kokybės patikrinimas;
  • Prekių sandėliavimo sąlygų laikymasis, kompaktiškumo ir saugumo užtikrinimas, optimalaus sandėliavimo būdo parinkimas;
  • Nuolatinė sandėlio patikra, inventorizacijų vykdymas;
  • Sandėlio ūkio priežiūra, tvarkos palaikymas;
  • Sandėlio likučių valdymas.

Reikalavimai:

  • Patirtis sandėliavimo srityje (privalumas);
  • Automobilinio krautuvo vairuotojo pažymėjimas;
  • Komandinio darbo įgūdžiai, kruopštumas ir sąžiningumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome:

  • Stabilią darbo vietą ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Socialines garantijas;
  • Draugišką darbo aplinką;
  • Patogų darbo laiką I-V 8-17val.

    • Lina Šiškevičienė
    • +370 699 30003
  • V. A. Graičiūno g. 24A, LT-02241 Vilnius
  • 302526240
ID: 63bbd8317f660 985