8074 great job offers from 4 sources Looking for employees? Publish job ad

INŽINIERIUS - MECHANIKAS (-Ė)

  • Kaunas
  • Salary from 2280 (bruto)
  • UAB Tributum
  • Full time work
  • Deadline 09.02
  • 1 year ago
The vacancy has expired and is archived.

UAB „TRIBUTUM“ – viena iš seniausių, didelę gamybinę praktiką ir turtingą istoriją turinti bendrovė. Nenutrūkstamai dirbdami nuo praeito šimtmečio vidurio, sukūrėme gamybą nuo medžiagų mezgimo iki paruošto gaminio pardavimo. Plečiant gamybos apimtis, ieškome darbuotojų.

INŽINIERIUS - MECHANIKAS

Darbo pobūdis:

  •  Inžinierinių tinklų ir gamybos įrengimų priežiūra.

Reikalavimai:

  • Aukštasis inžinierinis išsilavinimas.

Mes Jums siūlome:

  • Pastovų darbą pilnai darbo dienai, draugiškame kolektyve.

Darbo vieta: Kaunas

Darbo pradžia:7:00-16:00, penktadieniais 7:00-13:30

Darbo užmokestis (bruto):  2280

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

    • Albina Krencienė
    • Tel. +370-37-361639 / Mob. +37068676442
  • Raudondvario pl. 93, LT-47184 Kaunas
  • 135607349
ID: 63bd664941e78 425