8249 great job offers from 4 sources Looking for employees? Publish job ad

Infrastruktūros valdymo tarnybos Turto valdymo ir administravimo paslaugų skyriaus vadovas (-ė)

  • Kaunas
  • Salary from 2400 (bruto)
  • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  • Full time work
  • Deadline 23.04
  • 1 year ago
The vacancy has expired and is archived.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą

Infrastruktūros valdymo tarnybos Turto valdymo ir administravimo paslaugų skyriaus vadovo (-ės) pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

 Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Padėti Tarnybos vadovui organizuoti ir koordinuoti įvairių paslaugų, susijusių su turtu, tinkamą teikimą Universitetui: registravimo ir nuolatinio registrų atnaujinimo, vertinimo, draudimo, apgyvendinimo, transporto, valymo, saugos, pastatų ir teritorijos priežiūros ir kitas paslaugas.
  • Kontroliuoti ir garantuoti Universiteto valdomo turto efektyvų, taupų ir racionalų naudojimą.
  • Padėti Tarnybos vadovui koordinuoti nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti ir nurašyto turto paėmimą iš padalinių, jo saugojimą, likvidavimą, perdavimą utilizuoti arba pardavimą viešuosiuose aukcionuose.
  • Užtikrinti Universiteto nekilnojamojo turto bei materialiųjų vertybių administravimą.
  • Dalyvauti rengiant Skyriaus sutarčių projektus, viešųjų pirkimų dokumentus, susijusius su Skyriaus veikla.
  • Rengti Skyriaus išlaidų planus ir organizuoti juose numatytų uždavinių įgyvendinimą.
  • Dalyvauti įgyvendinant Universiteto strateginį planą.
  • Teikti Tarnybos vadovui siūlymus, siekiant efektyvesnio ir našesnio Skyriaus darbuotojų funkcijų atlikimo.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija.
  • Ne trumpesnė kaip 3 metų vadovaujamo darbo patirtis.
  • Turėti žmogiškųjų išteklių, turto išteklių administravimo, procesų koordinavimo, turto valdymo, sandėlių ūkio, transporto tvarkymo įgūdžių. Gebėti kaupti, sisteminti, analizuoti informaciją ir ją taikyti vykdant savo pareigines funkcijas.
  • Lietuvių kalbos ir raštvedybos taisyklių išmanymas.
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Geri bendravimo įgūdžiai, etikos normų laikymasis.
  • Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, atidumas, orientacija į rezultatus, pareigingumas, sąžiningumas.
  • Anglų kalbos mokėjimas (ne žemesniu kaip B1 lygiu).

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Įdomų, dinamišką darbą, prisidedant prie padalinio veiklos tobulinimo.
  • Siūlomas atlyginimas nuo 2400 Eur už 1 et. darbo krūvį, neatskaičius mokesčių. Konkretus atlygis priklausys nuo darbo patirties bei kompetencijų.

Telefonas  pasiteiravimui :  +370 601 48106

Kandidatuodama(s) į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

ID: 641c6e68d254b 200 1