7952 great job offers from 4 sources Looking for employees? Publish job ad

ELEKTROS ĮRENGIMŲ MONTUOTOJAS

  • Vilnius
  • 1250 - 1250 (bruto)
  • Elmonta, UAB
  • Full time work
  • Deadline 20.12
  • 3 years ago
The vacancy has expired and is archived.

UAB ELMONTA ieško komandos papildymo !

Darbo aprašymas:

  • Elektros tinklų ir įrenginių montavimo darbai iki 400kV
  • Požeminių elektros linijų montavimas iki 110kV
  • Elektros įrenginių montavimo, gedimų nustatymo ir šalinimo darbai
  • Apšvietimo atramų pamatų statymas, montavimas, bendrastatybiniai darbai

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis panašioje srityje
  • Darbų saugos instrukcijų žinojimas
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Mes siūlome:

  • Darbą dinamiškoje įmonėje
  • Visas darbui reikalingas priemones
  • Visas socialines garantijas
  • Draugišką darbo aplinką
  • Tobulėjimo ir kvalifikacijos kėlimo galimybes
  • Konkurencingą, rinkos lygį atitinkantį atlyginimą
ID: 5fb7837936158 149