7754 great job offers from 4 sources Looking for employees? Publish job ad

DARBUOTOJAI GAMYBINĖJE LINIJOJE

  • Vilnius
  • 1573.32 - 2454.98 (bruto)
  • UAB Biotechnologijos grupė
  • Full time work
  • Deadline 09.06
  • 1 year ago
The vacancy has expired and is archived.

UAB ‘‘BIOTECHNOLOGIJOS GRUPĖ‘‘ - inovatyvi ir nuolat tobulėjanti įmonė, kuri gamina naujausius BioTornado biologinius nuotekų valymo įrenginius, parduoda, montuoja ir prižiūri nuotekų valymo sistemas. Mūsų įmonėje dirba didelę patirtį turintys specialistai, todėl jeigu neturi patirties - apmokysime!

Šiuo metu įmonė ieško darbuotojų gamybinėje linijoje :

Atsakomybės:

  • Valymo įrenginių detalių ruošimas / montavimas

Iš jūsų tikimės:

  • Darbštumo ir motyvacijos dirbti
  • Savarankiškumo ir atsakomybės
  • Darbo patirtis ( privalumas), neturinčius patirties – apmokome

Mes siūlome:

  • Visada gerai nusiteikusį ir draugišką kolektyvą
  • Stabilų darbą sparčiai augančioje įmonėje
  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Visas socialines garantijas
  • Darbo užmokestį nuo 1000-1500 Eur į rankas

www. biotornado.lt

www.valymoirenginiai.lt

ID: 627a4598f356b 1052