Santechnikas - inžinierius (-ė)

  • Vilnius
  • Atlyginimas nuo 2630.73 (bruto)
  • Isi Baltic, UAB
  • Pilna darbo diena
  • Iki 23.12
  • prieš 1 metus

UAB „ISI Baltic“ – šildymo, vedinimo, vandentiekio, nuotekų sistemų įrengimas naujoje statybvietėje.

Santechnikas- inžinierius (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Šildymo, vandentiekio, kanalizacijos įrengimas;
  • Santechnikos montavimas;
  • Visų tipų šilumos siurblių montavimas;
  • Rekuperacinės sistemos įrengimas.

Reikalavimai:

  • Tvarkingai mokantis dirbti;
  • Atsakingumas;
  • Vairuotojo B kategorijos pažymėjimas;
  • Patirtis.

Mes Jums siūlome:

  • Darbo uždarbį nuo 1600 Eur į rankas (priklauso nuo patirties);
  • Stabilią algą;
  • Pasirinkimą dirbti pagal pateiktą kainininką arba val.;
  • Darbo objektų lokaciją dažniausiai Vilniuje, Vilniaus raj.

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

    • Kazimir Drutel
    • 864089999
  • Ramybės g. 4-70, LT-02103 Vilnius
  • 301566883
ID: 637dd40c85336 103