Sandėlininkas (-ė) - krovėjas (-a)

  • Kaunas
  • Atlyginimas nuo 1200 (bruto)
  • Technoarka, UAB
  • Pilna darbo diena
  • Iki 14.07
  • prieš 1 metus

UAB „Technoarka“ buitinės technikos sandėlyje Pramonės pr. ieškome sandėlininko - krovėjo.

Darbo pobūdis:

  • Prekių pakrovimas, iškrovimas ir tikrinimas;
  • Sandėlio priežiūra;
  • Krovos darbai rankomis ir elektrokrautuvu.

Reikalavimai:

  •  Atidumas;
  • Sąžiningumas;
  • Fizinė ištvermė;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) būtų privalumas.

Mes siūlome:

  • Neterminuota darbo sutartis.
  • Neturinčius patirties apmokome.
  • Darbas tik darbo dienomis nuo 09:00 val. iki 18:00 val. (derinama).
  • Darbo užmokestis nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių, taip pat galimi mėnesiniai priedai.

 Lauksime Jūsų CV arba skambučio,

tel. 8 646 12346

[email protected]

    • Nerijus Juršys
    • 8 646 12346
  • K. Donelaičio g. 15-1, LT-44239 Kaunas
  • 304937386
ID: 62a8182a88d6c 602