Siekiant užtikrinti pilną svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

8304 puikūs darbo pasiūlymai iš 4 šaltinių Ieškote darbuotojų? Paskelbti darbo skelbimą

Šaltkalvis - suvirintojas/Welder

  • Švedija
  • UAB Metalo darbų pasaulis
  • Pilna darbo diena
  • Iki 10.10
  • prieš 4 metus
advertisement.expired_archived

"B2B Metalworks" yra nuolatos auganti įmonė, atliekanti darbus ,susijusius su metalo konsrukcijomis, jų gamyba ir demontavimu bei tiekimu. Įmonė dirba įvairaus profilio darbus daugelyje užsienio šalių. Mūsų partneriai pasitiki B2B Metalworks komandos profesionalais ir patiki mums svarbiausias užduotis. Nori tapti nuolat tobulėjančios komandos dalimi? Prisijunk! Ir tu tapsi savo srities profesionalu. Stainless steel recycling facility in Sweden needs a worker who will be working there on a daily basis.

Atsakomybės:

  • Remontuoti ir aptarnauti sunkiąją techniką (ekskavatoriai, frontaliniai krautuvai, greiferiai, kūjai, žirklės);
  • tvarkyti sugedusią įrangą (virinti kaušus, tiesinti ir keisti pirštus, apvirinti greiferio nagus, reikalui esant keisti hidrocilindrus);
  • virinti pusautomačiu ir elektrodais.
  • Repair and maintain heavy machinery (excavators, Front loaders, greifers, hammers, scissors);
  • handle defective equipment (boil scoops, bind and change fingers, boil greifer's nails, change hydraulic cylinders if needed);
  • weld with semi-automatic and electrodes.

Iš jūsų tikimės:

  • Turite patirties pramoninių mašinų remonte ir aptarnavime (suvirinimo darbai);
  • turite B ir C kategorijos vairuotojo pažymėjimą ( vykimas į objektus su mikroautobusu);
  • mokate bendrauti su personalu;
  • mokate virinti pusautomačiu ir elektrodais;
  • gebate savarankiškai priimti sprendimus, susijusius su technikos remontu;
  • mokate anglų ir/arba švedų kalbą;
  • gebate dirbti individualiai bei komandoje;
  • neturite žalingų įpročių.
  • Car and a driving license are a big plus;
  • you must have previous experience;
  • you must be ready to start work right away, not after a month or two;
  • you must be able to communicate in English on a proper level.

Mes siūlome:

  • Gerą ir laiku mokamą atlyginimą;
  • visas darbui reikalingas priemones bei darbo aprangą;
  • pasirūpinti apgyvendinimu;
  • esant norui suteikiame galimybę dirbti 200 ir daugiau valandų per mėnesį.
  • Permanent job;
  • flexible vacation schedule;
  • possibility to work overhours;
  • training will be provided at the workplace by our specialists. Learning the tasks is not a complicated process – you only need to be a good listener and understand the basic principles of metal cutting.
ID: 5d19f2c7e9ed7 142