Poilsiaviečių administratorius (-ė)

  • Palanga
  • Atlyginimas nuo 924 (bruto)
  • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  • Pilna darbo diena
  • Iki 26.04
  • prieš 1 metus

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą

Poilsiaviečių administratoriaus (-ės) pareigoms eiti (1,00 et.)

 Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Nustatyta tvarka Palangos poilsiavietėse  apgyvendinti asmenis.
  • Vykdyti pastatų vidaus patalpų valymo darbus parengiant patalpas poilsiautojams (plauti grindis, langus, sanitarinius mazgus, virtuves, koridorius, nešti šiukšles, pervilkti, skalbti ir apskaityti patalynę (antklodes, pagalves ir jų užvalkalus)), teritorijoje pjauti žolę, ravėti gėlynus, šluoti takus, grėbti lapus, rinkti šiukšles.
  • Operatyviai organizuoti pastebėtų gedimų (elektros įrenginių, ryšių sistemų, vandentiekio, kanalizacijos ir kitų) šalinimą.
  • Užtikrinti tvarką visose administruojamo (-ų) pastato (-ų) patalpose ir teritorijoje (-ose) palaikymą.
  • Kontroliuoti efektyvų ir taupų vandens ir energijos išteklių naudojimą.
  • Užtikrinti administruojamo (-ų) pastato (-ų) priešgaisrinės saugos bei darbo saugos reikalavimų vykdymą.

Reikalavimai kandidatui:

  • Ne žemesnis kaip aukštasis arba jam prilygintas išsilavinimas.
  • Turėti darbo kompiuteriu įgūdžių, gebėti dirbti programomis MS Office, naršymo žiniatinklyje, bendradarbiavimo (komunikavimo) programomis.
  • Turėti gerus bendravimo, etikos normų laikymosi, raštvedybos įgūdžius.
  • Gebėti dirbti esant karantino ir (arba) kitoms nepaprastosioms sąlygoms ir atlikti pavestas funkcijas.
  • Žinoti ir taikyti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos, asmens higienos reikalavimus pagal savo kompetenciją.

Mes siūlome:

  • Galimybę prisidėti prie Universiteto veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves.
  • Atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje.
  • Siūlomas atlyginimas 924 Eur už 1 et. darbo krūvį, neatskaičius mokesčių.

Kontaktai pasiteiravimui : tel. : +370 618 86002

el. paštu: [email protected]

Kandidatuodama(s) į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

ID: 642198916763c 118 1