Ortodontijos klinikos studijų administratorės (-iaus) pareigoms eiti (terminuota 2 metų sutartis)

  • Kaunas
  • Atlyginimas nuo 1100 (bruto)
  • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  • Pilna darbo diena
  • Iki 01.03
  • prieš 1 metus

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą Odontologijos fakulteto Ortodontijos klinikos studijų administratorės (-iaus) pareigoms eiti (terminuota 2 metų sutartis)

Reikalavimai kandidatui:

  • Ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis;
  • Gerai mokėti lietuvių ir bent vieną Europos Sąjungos oficialią kalbą (pageidaujama - anglų) ne žemesniu kaip B2 lygiu;
  • Turėti darbo kompiuteriu įgūdžių, gebėti dirbti programomis MS Office, naršymo žiniaraštyje, bendradarbiavimo (komunikavimo) programomis;
  • Turėti gerus bendravimo, etikos normų laikymosi, raštvedybos įgūdžius;
  • Gebėti kaupti, sisteminti ir analizuoti informaciją ir ją taikyti vykdant padalinio funkcijas;
  • Išmanyti pedagoginio ir mokslo personalo darbo organizavimą;
  • Žinoti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrines saugos, aplinkosaugos, civilinės saugos teisės aktų reikalavimus pagal savo kompetenciją.

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Padėti padalinio vadovui organizuoti ir koordinuoti padalinio darbą, susijusį su studijų / mokslinių tyrimų procesu: sudaryti darbo planus, grafikus, patalpų užimtumo tvarkaraščius, pagal Universitete patvirtintą tvarką rengti ir skelbti informaciją Universiteto informacinėje sistemoje;
  • Organizuoti ir vykdyti įrangos, darbo priemonių ar paslaugų, reikalingų padalinio veiklai užtikrinti, užsakymus ir pirkimus (viešųjų pirkimų iniciatorius);
  • Organizuoti padalinio aprūpinimą inventoriumi ir darbo priemonėmis, vesti materialių vertybių apskaitą;
  • Rengti mokymo arba mokslinių tyrimų procesui reikiamas priemones ir medžiagas ir jomis aprūpinti studentus.

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Dinamišką ir kūrybinį darbą, prisidedant prie klinikos veiklos tobulinimo;
  • Siūlomas pradinis atlyginimas nuo 1100 Eur už 1 et. darbo krūvį, neatskaičius mokesčių (galimas priedas priklausomai nuo darbo efektyvumo).

Telefonas pasiteiravimui 8 (37) 38-75-60

 Kandidatuodama(s) į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

    • Personalo skyrius
    • 8 (37) 38-75-60
  • A. Mickevičiaus g. 9, LT-44307 Kaunas
  • 302536989
ID: 63d794fea2da6 349