Operatorius (-ė) – surinkėjas (-a)

  • Šiauliai
  • 1302.06 - 1392.48 (bruto)
  • PLUS Windows, UAB
  • Pilna darbo diena
  • Iki 11.06
  • prieš 1 metus

Norvegiško kapitalo įmonė UAB “Plus Windows” Šiaulių LEZ kviečia prisijungti į komandą operatorius-surinkėjus.

Darbo pobūdis:

  • Aliuminio langų, durų ir fasadų gamyba;
  • Gaminamos produkcijos kokybės ir technologinio proceso parametrų laikymasis;
  • Paskirtų gamybos užduočių vykdymas.

Privalumas: Anglų kalbos pagrindai.

Reikalavimai / privalumai:

  • Kruopštumas, atidumas, atsakomybė, noras tobulėti, iniciatyvumas;
  • Sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Aliuminio gaminių (langų, durų ir fasadų) technologijos išmanymas (privalumas);
  • Anglų kalbos žinios (privalumas);
  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas (statybų inžinerija – privalumas).

Mes siūlome:

  • Mėnesinis bruto atlyginimas bandomuoju laikotarpiu:1302,06 - 1392,48;
  • Nemokama kava, arbata, užkandžiai;
  • Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

    • Raimonda Vaičekonė
    • +370 648 70018
  • Aviacijos g. 26, LT-77103 Šiauliai
  • 302480330
ID: 627c9d2bafe43 836