Nerūdyjančio plieno rūšiuotojas/Stainless steel grader

  • Olandija
  • UAB Metalo darbų pasaulis
  • Pilna darbo diena
  • Iki 10.10
  • prieš 4 metus

"B2B Metalworks" yra nuolatos auganti įmonė, atliekanti darbus ,susijusius su metalo konsrukcijomis, jų gamyba ir demontavimu bei tiekimu. Įmonė dirba įvairaus profilio darbus daugelyje užsienio šalių. Mūsų partneriai pasitiki B2B Metalworks komandos profesionalais ir patiki mums svarbiausias užduotis. Nori tapti nuolat tobulėjančios komandos dalimi? Prisijunk! Ir tu tapsi savo srities profesionalu. Stainless steel recycling facility in Netherlands needs a worker who will be working there on a daily basis.

Atsakomybės:

  • Nerūdijančio plieno laužo rūšiavimas;
  • pagalbinių darbų atlikimas (persverti laužą, išsišluoti sandėlį, paruošti metalo mėginius).
  • There is a variety of tasks including different activities (taking samples of steel, tracking weights of incoming/outgoing metal, sorting of different types of steel etc. ).

Iš jūsų tikimės:

  • Turite anglų kalbos (šnekamosios)žinias;
  • neturite žalingų įpročių;
  • mokate dirbti kolektyve;
  • turite noro išmokti įdomios specialybės;
  • turite automobilį ir vairuotojo pažymėjimą.
  • Car and a driving license are a big plus;
  • you should be able to learn fast and not forget what you have learned on the next day;
  • you must be ready to start work right away, not after a month or two;
  • you must be able to communicate in English on a proper level.

Mes siūlome:

  • Pasirūpinimą ir apmokėjimą vykimui iš/į darbo vietą;
  • pagalbą dėl apgyvendinimo;
  • įdarbinimą Estijos įmonėje;
  • gerą atlyginimą (pastovūs viršvalandžiai);
  • pastovų darbą visus metus;
  • atostogas - pagal susitarimą;
  • nesudėtingą ir įdomų darbą;
  • visus būtinus apmokymus, kuriuos suteiks aikštelės meistras;
  • visus darbui reikalingus įrankius ir darbo aprangą pagal reikalavimus.
  • New experience in a world of metal business;
  • permanent job;
  • flexible vacation schedule;
  • possibility to work overhours;
  • Training will be provided at the workplace by our specialists. Learning the tasks is not a complicated process – you only need to be a good listener and understand the basic principles of metal cutting.
ID: 5d19a8dd6ff83 167