Medienos apdirbimo mašinų operatorius (-ė)

  • Šiauliai
  • 950 - 1900 (bruto)
  • Bageta, UAB
  • Pilna darbo diena
  • Iki 05.08
  • prieš 1 metus

Uždaroji akcinė bendrovė „Bageta“ šiuo metu yra viena iš medienos apdirbimo rinkos lyderių Lietuvoje ir visame Baltijos regione. Profesionali komanda ir ilgalaikė medienos apdirbimo patirtis suteikia galimybę pasiūlyti klientams aukštos kokybės produkciją – padėklų apvadus, padėklus ir medienos granules.

Šiuo metu ieškome komandos pastiprinimo - Medienos apdirbimo mašinų operatoriaus (-ės)!

Darbo pobūdis:

  • Padėklų apvadų, padėklų ir medienos granulių gamyba;
  • Dirbti įvairiais elektriniais, pneumatiniais  ir  rankiniais medienos apdirbimo įrankiais;
  • Atlikti įvairias medienos apdirbimo operacijas;
  • Medienos rūšiavimas;
  • Tvarkos ir švaros palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai:

  • Kruopštumas, stropumas, atidumas ir atsakingas požiūris į darbą
  • Sugebėjimas dirbti komandoje;
  • Be patirties apmokome.

Mes Jums siūlome:

  • Motyvuojantį atlyginimą, veikia aiški motyvacinė sistema;
  • Papildomus ( kintančius) priedus už rezultatus;
  • Nuolatinę darbo vietą įmonėje , kuri yra viena iš medienos apdirbimo rinkos lyderių;
  • Nemokamą kelionę į darbą ir iš darbo įmonės transportu;
  • Draugišką kolektyvą.

Darbo vieta: Šiaulių g. 39, Dapkūnų k., Meškuičių sen., Šiaulių raj.

Darbo pradžia: 6:00 -14:30 (darbo grafikas derinamas).

Darbo užmokestis (į rankas):   nuo  950 eur. iki 1900 eur.

*Konkretūs darbuotojo darbo užmokesčio sprendimai vykdomi atsižvelgiant į mėnesinius rezultatus.

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

    • +370 601 07795
  • Šiaulių g. 39, Dapkūnų k., Meškuičių sen., LT-81442, Šiaulių r.
  • 175711843
ID: 62c52de61f97e 497