Siekiant užtikrinti pilną svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

15877 puikūs darbo pasiūlymai iš 8 šaltinių Ieškote darbuotojų? Paskelbti darbo skelbimą

KRAUTUVO VAIRUOTOJAS

  • Vilnius
  • 1450 - 1450 (bruto)
  • Destata Transport, UAB
  • Pilna darbo diena
  • Iki 13.03
  • prieš 2 savaites

„Cargo Locking Systems" yra viena iš pirmaujančių įmonių teikiančių novatoriškus saugumo spręndimus visų rūšių transportui: tarptautiniams kelių vežėjams, jūriniams konteineriams ar oro transporto kompanijoms.

Darbo pobūdis:

  • Žaliavų pakrovimas, iškrovimas;
  • Tarpinės produkcijos pervežimas;
  • Medžiagų išdėstymas į sandėliavimo vietas.

Reikalavimai:

  • Atsakingumas, sąžiningumas ir kruopštumas;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • Aukštesnysis išsilavinimas (gali būti neseniai baigtos studijos);
  • Krautuvo teisės - privalumas, kitu atveju apmokome;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome:

  • Geras darbo sąlygas;
  • Laiku ir skaidriai mokamą atlyginimą;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Visas socialines garantijas.
    • Ernestas Prokapas
    • +37060123314
  • Metalo g. 4, Vilnius
  • 304260009
ID: 6024dbd35358c 217 1