Komunikacijos tarnybos vadovas (-ė) pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

  • Kaunas
  • Atlyginimas nuo 2500 (bruto)
  • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  • Pilna darbo diena
  • Iki 23.02
  • prieš 1 metus

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą

Komunikacijos tarnybos vadovo (-ės) pareigoms eiti

(1,00 et. krūviu)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Universiteto žinomumo organizavimas ir įvaizdžio situacijos analizavimas.
  • Informacijos rengimas ir skelbimas žiniasklaidai. Tarpininkavimas tarp žiniasklaidos ir Universiteto bei Universiteto padalinių vadovų.
  • Kultūrinės veiklos organizavimas puoselėjant tradicijas, sudarant sąlygas visos Universiteto bendruomenės narių kultūriniams įgūdžiams ir kultūrinei patirčiai ugdyti.
  • Vidinės ir išorinės Universiteto leidybos organizavimas, užtikrinant šios veiklos atitikimą Universiteto strateginius tikslus.
  • Atstovavimas Universitetui Komunikacijos tarnybos kompetencijos klausimais.
  • Struktūrinių padalinių vadovų konsultavimas vidinių ir išorinių renginių klausimais.
  • Rinkodaros ir komunikacijos veiksmų, susijusių su tam tikrų Universiteto padalinių veiklų viešinimu.
  • Tarnybos darbo organizavimas ir rezultatų pasiekimo užtikrinimas.

Reikalavimai kandidatui (-ei):

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija (pageidautina – socialinių mokslų srityje, komunikacijos ir informacijos arba vadybos srityje).
  • Ne trumpesnė kaip 3 metų darbo patirtis vadovavimo srityje.
  • Rinkodaros ir (arba) komunikacijos darbo patirtis.
  • Gerai mokėti lietuvių kalbą. Mokėti ne mažiau kaip vieną Europos Sąjungos oficialią (ne gimtąją) kalbą (pageidautina – anglų kalbą) ne žemesniu kaip B2 lygiu.
  • Sklandžiai reikšti mintis raštu ir žodžiu, turėti gerus bendravimo įgūdžius, išmanyti dokumentų rengimo taisykles.
  • Analitinis mąstymas, veiklos organizavimo, planavimo ir valdymo įgūdžiai, procesų kontrolė, orientacija į rezultatą.
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, geri bendravimo įgūdžiai, aukšti kokybės ir etikos standartai.
  • Puikūs informacijos rinkimo ir sisteminimo, viešojo kalbėjimo ir darbo komandoje įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.
  • Galimybę prisidėti prie Universiteto veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves.
  • Atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje.
  • Įdomų darbą ir saviraiškos galimybes.
  • Universiteto teikiamą socialinį paketą.

Siūlomas atlyginimas: pareiginės algos koeficientas 14,00 (nuo 2500 Eur neatskaičius mokesčių,) už darbo veiklos rezultatus mokami priedai. Konkretus atlyginimas ir kitos darbo sąlygos aptariami atrankos metu.

Telefonas pasiteiravimui: 8 (37) 327270.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

    • Personalo skyrius
    • 8 (37) 327270
  • A. Mickevičiaus g. 9, LT-44307 Kaunas
  • 302536989
ID: 63cf8609cdc57 261