KELIO DARBININKAS

  • Kaunas
  • Atlyginimas nuo 1240 (bruto)
  • UAB Leonhard Weiss Lietuva
  • Pilna darbo diena
  • Iki 21.04
  • prieš 4 metus

Siūlome darbą geležinkelio kelio tiesimo/remonto – kelio darbininkams!

Darbo pobūdis: geležinkelio kelio statyba, remontas, priežiūra.

Reikalavimai:

  • Išsilavinimas: pagrindinis bendro lavinimo;
  • Patirtis: nebūtina.

Privalumas:

  • Patirtis geležinkelių infrastruktūros statybos ar priežiūros darbuose;
  • Domėjimasis technika;
  • Vairuotojo pažymėjimas: B kategorija, pageidautina turėti nuosavą automobilį.

Mes jums siūlome :

  • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą (nuo 800 € į rankas);
  • Galimo komandiruotės Lietuvoje, taip pat į Estiją, Latviją;
  • Darbo vieta: Kaunas, Kaišiadorys, Jonava.

Susidomėjusius prašome kreiptis telefonu: 8 (37) 340145

ID: 5e8c245ac0aaa 290