Ieškomas vairuotojas - kraustytojas Kaune

  • Kaunas
  • 1100 - 1400 (bruto)
  • MB "Litkrausta"
  • Pilna darbo diena
  • Iki 11.08
  • prieš 2 metus
Perkraustymo paslaugas teikianti įmonė ieško vairuotojo - kraustytojo nuo 23 metų amžiaus darbui Kauno mieste. Darbo pobūdis - butų, namų, įmonių perkraustymas, baldų išrinkimas, surinkimas bei paruošimas transportavimui, krovininio mikroautobuso vairavimas, švaros ir tvarkos palaikymas. Reikalavimai: fizinis pasiruošimas, ištvermė, atsakingumas, punktualumas, B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Pageidautina panašaus darbo patirtis. Darbo grafikas: nuo pirmadienio iki penktadienio, 08:30 - 17:00. Atlyginimas nuo 850 EUR į rankas + priedai.

Atsakomybės:

  • Kokybiškai suteiktos perkraustymo paslaugos
  • Švaros ir tvarkos palaikymas

Iš jūsų tikimės:

  • Atsakingumo, pareigingumo

Mes siūlome:

  • Lanksčias darbo sąlygas, draugišką kolektyvą, motyvuojantį darbo užmokestį ir galimybę užsidirbti papildomai
    • Saulius Grigonis
    • +37064347942
  • Chemijos g. 23, Kauans
  • 304760854
ID: 610113018ded7 308