Siekiant užtikrinti pilną svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

7824 puikūs darbo pasiūlymai iš 4 šaltinių Ieškote darbuotojų? Paskelbti darbo skelbimą

Ieškoma administratorė vaikų žaidimų kambaryje

  • Vilnius
  • Atlyginimas nuo 800 (bruto)
  • Tiny houses
  • Pilna darbo diena
  • Iki 04.11
  • prieš 2 metus
advertisement.expired_archived
PAPILDOMUI darbui ieškoma administratorė vaikų žaidimų kambaryje. JEIGU TU ESI TVARKINGA, KOMUNIKABILI IR GREITA, IEŠKOME BŪTENT TAVĘS. Šventės metu bendravimas su klientais, kavos paruošimas, tvarkos prižiūrėjimas. Darbo pobūdis: Klientų pasitikimas, bendravimas šventės metu, kavos darymas, tvarkymasis po šventės, darbas vakarais ir savaitgaliais, galimybė dirbti studentams. Mes jums siūlome : Laiku mokamą atlyginimą, draugišką kolektyvą, slenkantį darbo grafiką pagal galimybes. Atlyginimas priklauso nuo išdirbtų valandų. Nuo 800 eur/mėn, neatskaičius mokesčių. Reikalavimai: Komunikabilumas, greita orientacija, tvarkingumas, sąžiningumas, punktualumas. Darbas vakarais ir savaitgaliais pagal grafiką.

Atsakomybės:

  • Punktualumas, tvarkingumas, greitumas

Iš jūsų tikimės:

  • Atsakomybės

Mes siūlome:

  • Laiku mokamą atlyginimą, lankstų darbo grafiką
Galimybė dirbti studentams. Darbo patirties nereikalaujame. Darbas darbo dienomis vakarais nuo 16-17val. ( 2-3 kartai ) ir savaitgalį - darbo valandos visada derinamos individualiai pagal galimybes
    • Skaistė
    • 864802324
  • Perkūnkiemis, Vilnius
  • 305477300
ID: 615c16e1d2a04 713