Dažytojas (-a)

  • Kaunas
  • Atlyginimas nuo 1400 (bruto)
  • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  • Pilna darbo diena
  • Iki 01.04
  • prieš 1 metus

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą

Infrastruktūros valdymo tarnybos Remonto ir eksploatacijos skyriaus Dažytojo (-os) pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Reikalavimai kandidatui:

  • Turėti vidurinį išsilavinimą ir kvalifikaciją įrodančius dokumentus;
  • Turėti gerus bendravimo įgūdžius, laikytis etikos normų;
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
  • Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Darbo patirtis pagal šią specialybę - ne mažiau dviejų metų.

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Praktinio darbo patirtis paruošiant paviršius dažymui;
  • Lubų, sienų, grindų ir kitų paviršių dažymas, tapetų klijavimas;
  • Mokėjimas naudotis mažosios mechanizacijos priemonėmis ir elektriniais įrankiais skirtais paviršių paruošimo ir dažymo darbams.

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Siūlomas atlyginimas su priedais nuo 1400 Eur, neatskaičius mokesčių  (galimas priedo padidinimas priklausomai nuo darbo efektyvumo).

Telefonas  pasiteiravimui :  8 682 52799

Kandidatuodama(s) į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

    • HR
    • 8 682 52799
  • A. Mickevičiaus g. 9, LT-44307 Kaunas
  • 302536989
ID: 64006aa08a678 212