Darbas Front-end Programuotojui

  • Klaipėda
  • 2000 - 2500 (bruto)
  • Cherry TEAM
  • Pilna darbo diena
  • Iki 13.07
  • prieš 1 metus
Front-End Programuotojas. 10 programuotojų komandai reikalingas programuotojas, išmanantis savo darbą ir galintis užduotis atlikti savarankiškai. Kuriama svetainė su mobilia aplikacija, darbui naudojame VUE (nuxt) karkasą, Type Script kalba, Rest API.

Atsakomybės:

Iš jūsų tikimės:

  • Reikalavimai darbuotojui Nemažesnė kaip ~2 metų patirtis.

Mes siūlome:

  • Įmonė siūlo Rezultatus atitinkantį finansinį įvertinimą; Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.
    • Gytis Paulavičius
    • 866821133
  • Minijos gatvė 43
  • 302848519
ID: 62bbeb73123b8 208