Siekiant užtikrinti pilną svetainės veikimą, svetainėje naudojami slapukai. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

19248 puikūs darbo pasiūlymai iš 6 šaltinių Ieškote darbuotojų? Paskelbti darbo skelbimą

DAILIDĖS - MONTUOTOJAI

  • Norvegija
  • 19 - 23 / val. (bruto)
  • Green Investment AS
  • Pilna darbo diena
  • Iki 12.03
  • prieš 3 metus
advertisement.expired_archived

Mūsų klientas yra viena iš pirmaujančių statybų kompanijų Norvegijoje, ieškanti patyrusių dailidžių, montuotojų dirbti Oslo rajone!

Darbo aprašymas:

  • Fasadų atnaujinimo darbai;
  • Senų stogų atnaujinimas;
  • Esamo namo atnaujinimas;
  • Darbas butuose ir komercinėse patalpose;
  • Naujų namų statyba.

Reikalavimai:

  • Gebėjimas kuo greičiau pradėti dirbti;
  • Panaši darbo patirtis mažiausiai 2 metai;
  • Kvalifikacijos pažymėjimai;
  • Bendravimo anglų kalbos įgūdžiai;
  • Motyvuotas ir kruopštus darbuotojas;
  • Vairuotojo pažymėjimas - B kategorija;
  • Nuosavas automobilis yra privalumas;
  • Prašome siųsti CV anglų kalba!

Mes siūlome:

  • Trumpalaikes ir ilgalaikes darbo galimybes Norvegijos įmonėje;
  • Atlyginimas 190 - 240 NOK/h brutto (priklauso nuo kiekvieno kandidato patirties);
  • Klientas moka papildomai 10 NOK, jei darbuotojas kalba norvegiškai;
  • Galimos dvi darbo valandų rūšys:
  1. 37,5 val. per savaitę (jei dirbate nuolatinį darbą)
  2. 47,5 val. per savaitę (jei dirbate pamainos principu: 8 savaitės yra vietoje, 4 savaitės - ne)
  • Kas mėnesį mokamas atlyginimas;
  • Apgyvendinimas teikiamas už papildomą mokestį;
  • Dengiamos kelionės išlaidos nuo apgyvendinimo iki darbo;
  • Konfidencialumas garantuojamas, informuojami tik atrinkti kandidatai.

Kontaktas pasiteiravimui : Nerijus +4741258899; VIBER ,EN, RU, LT

    • Nerijus
    • +4741258899
  • Norvegija
  • 305053853
ID: 6023ca800a20f 282