Apgyvendinimo ir priežiūros poskyrio Pagalbinio darbininko pareigoms eiti (0,50 et. krūviu)

  • Kaunas
  • Atlyginimas nuo 840 (bruto)
  • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  • Pusė darbo dienos
  • Iki 03.02
  • prieš 1 metus

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą

Infrastruktūros valdymo tarnybos Apgyvendinimo ir prežiūros poskyrio Pagalbinio darbininko pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Reikalavimai kandidatui (-ei):

  • Turėti išsilavinimą įrodančius dokumentus;
  • Turėti gerus bendravimo įgūdžius, laikytis etikos normų;
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai;
  • Pozityvumas, noras dirbti ir tobulėti, darbštumas, pareigingumas, sąžiningumas;

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Atlikti pagalbinio darbininko darbus LSMU objektuose;
  • Atlikti pakrovimo-iškrovimo, baldų bei inventoriaus perstatymo, supakavimo-išpakavimo darbus;
  • Atlikti nesudėtingus baldų bei inventoriaus remonto darbus pagal savo kompetenciją;
  • Atlikti teritorijos valymo darbus gausaus sniego, apledėjimo ar kitais ekstremaliais atvejais;

Mes siūlome:

  • Darbą draugiškame kolektyve;
  • Siūlomas atlyginimas už 1,00 et. su priedais nuo 840 Eur, neatskaičius mokesčių (galimas priedo padidinimas priklausomai nuo darbo efektyvumo).

Telefonas pasiteiravimui: +37068656097.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

    • Personalo skyrius
    • +37068656097
  • A. Mickevičiaus g. 9, LT-44307 Kaunas
  • 302536989
ID: 63b531adbff27 720