Administratorius (-ė) Medicinos fakulteto dekanate

  • Kaunas
  • Atlyginimas nuo 1513 (bruto)
  • Lietuvos sveikatos mokslų universitetas
  • Pilna darbo diena
  • Iki 09.10
  • prieš 1 metus

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas siūlo darbą

Administratoriaus (ės) Medicinos fakulteto dekanate

pareigoms eiti (1,00 et. krūviu)

Pagrindinės funkcijos ir atsakomybės:

  • Studentų konsultavimas su studijomis susijusiais klausimais.
  • Įvairios dokumentacijos ruošimas.
  • Efektyvus bendradarbiavimas su akademiniais bei administraciniais padaliniais.

Reikalavimai kandidatui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • Mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei B2 lygiu;
  • Puikūs komunikaciniai bei organizaciniai įgūdžiai, analitinis mąstymas;
  • Kompiuterinis raštingumas.

Mes siūlome:

  • Įdomų, atsakomybės ir iniciatyvos reikalaujantį darbą patikimoje ir ambicingoje institucijoje, turinčioje gilias mokslo bei studijų tradicijas ir kuriančioje aukštos pridėtinės vertė inovacijas;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;

Siūlomas atlyginimas: 1513 €/mėn. su priedais neatskaičius mokesčių.

Telefonas pasiteiravimui: +370 37 327260

Gyvenimo aprašymą prašome siųsti iki 2022 m. spalio 9 d.

Kandidatuodamas į šią darbo vietą, sutinkate, kad Universitetas gaus ir tvarkys jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninį pašto adresą) bei kitus jūsų anketoje pateiktus asmens duomenis dalyvavimo konkurse laisvai darbo vietai užimti tikslu.

    • Personalo skyrius
    • +370 37 327260
  • A. Mickevičiaus g. 9, LT-44307 Kaunas
  • 302536989
ID: 631b04661431a 605